| Anda1197 a întrebat:

vreau niste idei cum sa-mi fac parul la banchtul de clasa a VIII a. Nu vreau poze, ci tutoriale.Am parul pana la umeri! rochita este cu danteluta si scurtuta, dar nu foarte eleganta, daca ajuta la ceva. P.S.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Quanah a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara. Incearca sa te uiti la ea, nu sa pui incontinuu intrebari. Consulta un hair stylist de la un salon din orasul tau, si o sa fii multumita de sfaturile lui.

| Anda1197 explică (pentru Quanah):

A... nu am mai pus inca o intrebare de asta! probabil ai raspuns la altcineva! Si vreau sa fie facuta acasa!big grin

| Quanah a răspuns (pentru Anda1197):

Nu e greu sa ii spui : "Buna ziua, am o intrebare. Pentru banchetul de clasa a 8a, ce coafura as putea adopta, fiind facuta de mine? Precizez ca am o rochie etc etc etc. Multumesc". Eu asa fac mereu xd.