| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună,vreau o agentie de fotomodele din București, am 13 ani și sunt fata. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Sfatul meu este sa cauti pe google agentiile care au propulsat manechine/fotomodele celebre. Una dintre cele mai importante agentii (daca nu cea mai) este MRA Models, care organizeaza si emisiunea Next Top Models si care au in portofoliu nume de manechine /fotomodele celebre - Catrinel Menghia, Alexandra Sandor, Daniela Mirzac, Elena Baguci.

| writtennnns72 a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand să intrii pe ask-ul Ramonei Popescu : ask.fm/ramonappsc.
Intră la cele mai apreciate întrebări şi vei vedea nişte agenţii care ea spune că sunt bune, ascultă sfaturile care vin din partea unor oameni realizaţi, aceste sfaturi contează.
Baftă!