| Ecaterina95 a întrebat:

Vreau sa imi aleg un fond de ten potrivit, si avand in vedere ca e prima oara, as vrea niste sugestii, exemple de astfel de produse. Mentionez ca am ten mixt, cu cosuri destul de multe in anumite perioade, cu mici pete in zona nasului si a obrajilor(sunt mai rosie uneori in aceste zone).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| dianalalala a răspuns:

Daca ai tenul acneic eu iti recomand ori un fond de ten pentru tenul cu exces de sebum pentru ca multe cosuri se datoreaza excesului de sebum de la pubertate dar... ar fi mai buna o pudra compacta cu vitamina E speciala pentru a trata cosurile de Seventeen este 40-45 de lei cam scump dar te tine chiar si 6 luni. are o putere foarte mare de acoperire iar cosurile sunt foarte bine mascate. Ti-o recomand din toata inima. acesta este o folosesc si eu de vreo 3 ani;) http://seventeencosmetics.com/......owder.html aici sunt mai multe detalii sper ca te-am convins