| BubblesWorld a întrebat:

vreau sa imi comand placa de par Remington s6500.de unde sa mi`o comand la un pret rezonabil si sa fie site-ul de incredere? am vrut sa o comand de pe culorinoi.ro dar am citit doar pareri negative,cum ca nu ar fi seriosi, nu trimit certificatele de garantie desi pe site este specificat k are garantie 36 de luni etc.va multumesc pentru ajutor

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asta e site-ul lor oficial, cred ca e cel mai bun loc de unde sa comanzi
http://www.remington-style.ro/......00-14.html

| gabyella a răspuns:

Okazii e de incredere si mai au si preturi accesibiletongue

| Pitiica a răspuns:

Pai încerca în mall, sau tot online dar din mall, costa vreo350 lei, cam asa. poti de pe emag.ro. Sper ca te-am ajutat

| Simyna a răspuns:

Incearca pe emag.ro tongue

| liaiacobini a răspuns:

Culorinoi.ro NU SUNT DE ÎNCREDERE. Motivele care m-au dus la aceasta concluzie sunt prezentate mai jos.
Am plasat o comanda pe site-ul culorinoi.ro. Produsul nu era pentru mine, ci era cadou și trebuia sa ajungă în alta localitate, asa ca am decis sa fac plata în avans.
1. După ce am plătit le-am trimis confirmarea plății, dar ei nu au trimis comanda (au trecut 4 săptămâni).
2. Le-am scris mail sa-i întreb ce se întâmplă și când ajunge comanda. Nu am primit nici un răspuns.
3. Am sunat la numărul de telefon afișat pe site dar numărul nu este utilizabil. Nici măcar nu suna.