| Maria67656 a întrebat:

Bună,vreau sa îmi pun un piercing in buric..sunt din Alexandria, Teleorman.
Îmi puteți lasa contul cuiva care face piercinguri

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un salon care face asa ceva. Nu te duce la oricine. Risti sa faci infectie.

| Simpatic a răspuns:

Nu este indicat sa iti puna cineva acest pierce intr-un mediu nesteril!
Si nu te duce asa dupa promisiuni pe la unii straini pe acasa
Sfatul meu este sa cauti un salon care face tatuaje, sigur se ocupa si cu asa ceva! poate va costa putin mai mult decat ai avea tu ca reper actual, dar cu siguranta aceia vor lucra intr-un mediu steril si corect!

| Violleta2022 a răspuns:

Vrei contul bancar al cuiva? happy
Ce cont vrei?