| mmariaa1205 a întrebat:

Buna! Vreau sa imi vopsesc părul cu violet de gentiana dar nu vreau sa il decolorez, este șaten deschis. Cum credeți că va iesi?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Nu stiu daca se va prinde asa cum ai vrea tu, violet - violet, nu iti va face parul, asta e clar. Vei avea un par saten cu tente violete. Doar ca sper sa nu iti distruga culoarea.
Mai bine ai cauta un sampon sau un spray colorant, decat sa iti vopsesti parul.

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa te vopsesti? Mai bine ti-ai cauta niste suvite sau extensii mov?
Ca sa nu iti distrugi parul pentru un moft de cateva zile!

| Lolasticc a răspuns:

Încearcă mai întâi o vopsea care se duce la spălat ca în caz de e o greasala sa se ducă. Eu asa am facut

| PIayWithFire a răspuns:

Mov inchis. Ai grija ca iti deshidrateaza parul.