| Manuela567 a întrebat:

Vreau sa ma tund iar dupa sa ma vopsesc dar nu de la radacina. Imi va mai creste parul?

5 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Da, normal.

| mmememe a răspuns:

Logiclaughing.E par, creste.

| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Parul creste indiferent ce i-ai face. Adica si atunci cand te pensezi sau epilezi dupa o perioada iti creste. Acum nu zic ca va deveni la fel in cateva zile. Din cauza ca il tunzi si apoi il vopsesti ar putea dura ceva mai mult timp pana sa creasca. Dar nu iti face probleme pentru asta.

| DariaTeo a răspuns:

Parul e in crestere continua. Oricum, nu iti face griji, sunt multe femei care se tund si apoi se vopsesc. Si oricum, chiar daca nu ar mai creste parul, daca iti place tunsoarea pe care ti.ai ales.o cu incredere, nu ar mai conta.

| Manuela567 explică:

Știu că o să crească, doar că mă refeream dacă nu o să se ardă sau o să crească mai greu.