| Girl123girl a întrebat:

vreau sa-mi comand de la avon o vopsea de par+ toata gama (sampon, balsam, etc) pentru par vopsit (tot de la avon). As vrea sa stiu daca folosesc sampon pentru par vopsit mai trebuie sa-l folosesc si pe cel normal care il consumam inainte? Am pus aceasta intr pentru ca m-a pus pe ganduri ceva care scrie pe site-ul lor. " Pentru o culoare care dureaza de pana la 6X mai mult timp*

Foloseste Tratamentul pentru mentinerea intensitatii culorii parului vopsit dupa fiecare samponare, pentru cele mai bune rezultate.

*La folosirea Samponului si Tratamentului din gama Advance Techniques fata de folosirea unui sampon obisnuit (folosit singur).

4 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

Daca doresti sa comanzi de la avon,eu fac comenzi in fiecare saptamana si la avon si la oriflame si astept mesaj daca doresti sa iti comand din catalog, aduc orice-trimit orice produs din catalog in orice judet, vb pe site sau pe erika_fazekas
astept mesaj
pa

| Funditssa a răspuns:

Cele de la Avon sunt suuuper bunewinking crede.maaa :X!
nu trebuie sa mai folosesti vechiul sampon :X

| AlleshiaBy a răspuns:

Pai dupa mine na's lua de la avon ca cica nu's bune de nimic.dar in rest iti recoman Pantene sampon-balsal pentru par vopsit.si Dave pentru par vopsit e la fel de bun big grin.si de la avon cele mai bune sunt :advance techniques sunt ff multe modele! dar eu ti'am recomantad ce'i chiar bun happyhappy:* sper ca te'am ajutat

| andreootza a răspuns:

E foarte buna vopseaua si gama de sampoane.iti spun pentru ca am folosit eu vopsea avon si este extraordinara.big grin