| anuta222 a întrebat:

vreau sa-mi dispara cosurile de pe frunte, cum pot face acest lucru? Vot+

Răspuns Câştigător
| bebeusha123 a răspuns:

Incearca sa te speli foarte des cu apa si sapun pe fata...si du-te la un dermatolog si vezi ce iti recomanda,am si eu aceeasi problema, mie mi-a recomandat Skinoren nu stiu daca si pentru tine va fi bun, sper ca ti-am fost de folos. fundita?

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

O stiu o masca cu o aspirina pisata +o lingurita de miere si ulei de masline(daca nu ai ulei de masline merge bine si cu apa), apa cand sa se formeze o pasta 1-2 lingurite, se aplica pe fata se tine 15 minute dupa care se clateste,sau o alta masca scortisoara praf de se pune in prajiturii cu apa tot asa pana se obtine o pasta se tine cat de mult pe fata(eu o tin cam o ora), dupa care se clateste, ambele hidrateaza si te scapa de cosuri dar se folosesc pe rand adica ori o folosesti pe prima de 2 ori pe saptamana sau pe a doua din 2 in 2 zile, poti o saptamana incerca pe prima si a 2 saptamani pe a doua.

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Aknesol(in farmacii)

| bebeusha123 a răspuns:

Incearca sa te speli cat mai des pe fata cu sapun si apa.si du-te la un dermatolog.eu am fost mi-a recomandat skinoren. dupa ce ma spalam pe fata imi dadeam cu el...intr-o luna mi-au disparut toate cosurile
fundita?love struck