| ZuZuLiNka a întrebat:

Vreau sa scap de cosurile de pe fata...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @tinnnnnnnna!
Trebuie să-ţi speli bine faţa, să tamponezi zonele afectate cu tinctură de propolis şi apoi să ungi aceste zone cu Mibazon (îl gasesşti la farmacie). Tratamentul ar trebui combinat cu o dietă bogată în legume şi fructe, evitând sucurile acidulate. Eficienţa se vede peste câteva luni dar rezultatele sunt spectaculoase.
Mari succese şi o zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| anonim13333 a răspuns:

Ia-ti de la o farmacie de produse naturiste Dermogent si foloseste-l conform prospectului (costa in jur de 7 lei). Succes!

| simiy a răspuns:

Incearca mai multe produse de la farmacie pana gasesti una care isi face efectul pentru tenul si tipul de acnee pe care il ai. Zinerit contine eritromicina si e foarte bun l-am incercat si eu cand am avut probleme si Acnesol. Amandoua se gasesc la farmacie.