| Danyyi a întrebat:

BUna vreau sa slabesc sa mi se reraga burta cu ceva (gen silouhette help sau ceva de genu) vreau sa mi s retraga burta si sa dau jos din greutate in 32 de zile (atuncea merg la mare) Va rog spuneti-mi Si o sal vcombin cu jogging dimineata! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Du-te la un nutritionist el te va ajuta enorm, renunta la mancarurile grase, in ulei, snacksuri, mancaruri semipreparate, sucuri, fast-food. Bafta!

| DushulRece a răspuns:

Aveti 10000 de intrebari de genul asta cu tot felul de persoane care vor sa slabeasca...sau invers. cauta in arhiva si o sa gasesti 100 de retete, nu mai puneti mereu intrebarea asta!

| Danyyi explică:

Ps:aM 13 ANI!

| ralucaantohe a răspuns:

Du-te la sala 2 zile 30 de minute pe zi, fa la banda.Dai jos 10 kg