| AnDrUtZzA_4008 a întrebat:

Vreau si eu o sugestie. Am parul drept si foarte lung. La scoala il prind doar in coada. Cum as mai putea sa il prind sau sa fac altceva?

6 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Iti poti face coc, doua codite sau sa-l prinzi cu agrafe. happy

| Georgii13 a răspuns:

Heihappyai incercat sa iti pui o bendita lata? cred ca ti-ar sta super.sau doua codite impletite jos.o coada de cal.un coc. sper ca te-am ajutat:*

| SabsAbina a răspuns:

Incearca sa ti-l prinzi in coditze sh lasa-ti nij juvitze in fata, sunt sigura ca ti-ar sta foarte binne, sau prinde-l coc intr-un cleste( clama aia cu dintzii pe o parte sh pe alta), sau ia parul de pe o parte sh de pe alta sh prindel cu nij agrafe iar la spate lasa-l desprins

| AnDrUtZzA_4008 explică:

Dar nu cred ca imi sta bine ca eu am fata putin ovala si am breton pe o partebig grin

| DarknessInTheSky1 a răspuns:

Iti faci o coada impletita pe o parte si o pui in fata...happylove struck

| glossyna2999 a răspuns:

2 codițe