| AVxd01 a întrebat:

Vreau si eu sugestii pentru tinuta de zi fata-baiat (nunta). Dar nu mire-mireasa, nas-nasa; pentru domnisoara de onoare happy

4 răspunsuri:
| Myrruna1 a răspuns:

Pai,mie imi place foarte mult moda, sunt foarte pasionata, si e clar ca voi sunteti tineri.Tu ar trebui sa iti iei o rochita scurta[inflorata]se poarta foarte mult, rochita poate sa contina si dantela, cu niste pantofi cu platforma mica.Iar baiatul poate luat un tricou frumos sau o camasa cu o vesta suberba si niste pantaloni gen blug[dar foarte subtiri] si niste tenesi frumosi pot fii si ei gen pantofi

| ChuckBass25 a răspuns:

Pentru fata poate imbraca o rochita bufanta sa fie mai superioara decat celelalt,daca s-ar putea culoarea sa se asemene ca rochia miresei. Pentru baiat un costum simplu,pantaloni de stofa,un papion/cravata, pantofi, camasa simpla alba, sacou. Ps :pentru fata, tocuri nu foarte inalte. pup :*