| 49Days a întrebat:

Buna!
Vreau si eu un balsam de par bun, in special hidratant si sa-l descurce(pentru ca e ondulat spre cret). Am unul de la gerocossen cu argan si nu il descurca deloc.
P.s. Folosesc sampon gerovital anticadere.Si balsamul de la ei nu-mi placea.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Garnier Fructis Long & Strong.

| machupi8t a răspuns:

Buna. Nu mai folosi Garnier sau alte chestii. E la kalos un balsam de par cu keratina care iti face parul SUPERRRRRR FIN si il descurca, si imi creste parul repede de la el, e in jur de 6-15 lei, depinde ce cutie iei, 6 -aia mica si 15 aia mare. kallos il gasesti in hypermarket. bafta