| 49Days a întrebat:

Balsamul de la kallos este bun si daca folosesc alt sampon (gerovital anticadere)?
Vreau un balsam hidratant si sa-l descurce(il am ondulat-cret), acum am unul de la gerocosen cu argan dar nu-l descurca deloc.
Multumeschappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un șampon pentru descurcare, balsamul de la Kallos este ok.
Pa, pa.

| 49Days explică (pentru Legiuitoarea):

Nu vreau sa-mi schimb samponul cand este ce imi trebuiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsamul Kallos il poti folosi indiferent de sampon.

| Imstrong a răspuns:

Ia-ti balsam de la schauma cu 7 plante, cauta prin mai multe magazine o sa gasesti intr-un final. dupa ce ai aplicat bine samponul si te-ai limpezit iei un pic(un pic intr-o manuta) si aplici pe tot parul de sus in jos..si stai asa macar 10 minute.te limpezesti finut (nu asa de tare) de vreo cateva ori sa dai cu apa e destul..il stergi te pieptani cu un piaptan de la oriflame sau avon si gata l-ai descurcat te pup.