| QueenTH a întrebat:

:*
Vreu sa ma vopsesc blonda si nu stiu ce nuanta sa aleg. Vreu un plond care sa fie foarte deschis la soare si la umbra normal.Un blond frumos rau, ideii?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Poti incerca aici http://www.taaz.com sa vezi de fapt ce fel de nuanta de blond ti se potriveste. Pentru ca daca, ma rog, depinde si de fata. Unei fete poate sa-i stea incredibil cu o nuanta de blond, alteia nu. Astfel iti faci o poza gen cum arata la start makeover (in acel site) si incerci si tu coafuri/nuante pana o gasesti pe a ta.
Succes :)