| DennK a întrebat:

Bună, TPU. Am o întrebare adresată fetelor. Vreau să mă vopsesc blondă, cu vopsea fără amoniac, dar nu ştiu pe care să o aleg. Precizez că vreau să fie un blond cât mai natural, gen auriu.
Acum, culoarea părului meu este un castaniu deschis, la soare se văd reflexii de blond-auriu. M-am vopsit în vară cu L'Oreal Casting Creme Gloss Glossy Blonds nuanţa Blond Satin(é) şi n-a fost rău, doar că n-am obţinut aproape niciun rezultat laughing.
Iar acum, eu m-am gândit să aleg între Casting Creme Gloss şi Syoss Oleo intense. Dacă ştiţi ceva mai bun, recomandaţi-mi.
Fundiţă. :*

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu as opta pentru Casting Creme Gloss. Nu am incercat chiar nuantele de blond, insa am incercat vopsea din ambele colectii Casting Creme Gloss si Syoss Oleo Intense si nu numai in cazul acesta, dar vopseaua de la L'Oreal mi s-a parut intotdeauna mai buna decat Syoss, in sensul ca mi-a rezistat mai mult.

| DennK explică (pentru OoBunnyoO):

Eu nu vreau neaparat sa tina... Vreau o culoare frumoasa, doar atat. Cat a tine, a tine laughing Multumesc oricum

| OoBunnyoO a răspuns (pentru DennK):

Culorile sunt de la ambele branduri frumoase, in primele 2, 3 saptamani, din punctul asta de vedere, poti trage la sorti. tongue

4 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Syoss Oleo Intens este foarte bun sau iti recomand Garnier Olia happy

| Ioana24D a răspuns:

Incearca vopsele de par de la Indola.
Le gasesti aici : http://www.visage.ro/......schis.html