| didy34 a întrebat:

Vreu si eu site-uri de unde pot sa comand tenisi(adidasi.baschetii.) frumosi:X. Dau fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| Andreiutzzzzzzzz a răspuns:

Buna didy:)Iti recomanda site-ul http://originals.ro Este un site de nota 10.Comanda vine a 2'a zi(Daca alegi curier rapid care este 20lei)Produsele sunt originale, rezista mult cu toate ca pretul este putin mai mare.Sunt un fidel client orignals.ro cand vine vorba de adidasi:)Succes!

2 răspunsuri:
| Wannabe_3032 a răspuns:

Eu recomand tot www.originals.ro, mi-am luat de cateva ori adidasi sport si acum si tenesi Converse de la ei, sunt de foarte buna calitate si oamenii sunt seriosi...