| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Bunalove struck Azi a plouat, iar acum este soare si ma duc in parc.C u ce pot sa ma imbrac? Nu am nici o idee.Va rog ajutati-malove struck Vot+

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Pai daca este cald iti poti lua o pereche de pantaloni scurti cu un maieu sau tricou si cu opincute sau tocuri in picioare (depinde si de varsta ta). Iti poti lua chiar si o rochita draguta tot cu opincute sau tocuri happy.

In caz ca nu este asa cald, ar merge o pereche de blugi sau pantaloni din alt material lungi, cu un maieu sau tricou pe tine si cu tenesi, opincute sau tocuri in picioare (depinde cat de elegant este maieul sau tricoul).

Sper sa iti fie de ajutor happy.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...da,phai nu e asa de rece afarahappy iti poti lua o pereche de blugi si un tricou iar pe deasupra un bolerou foarte subtzirel sau daca nu fara ptc e destul de cald si in picoare niste balerini...dar sunt balzti mai bine niste tenesiwinking
distractzie placuta!:*

| DubstepQueen a răspuns:

Buna!
Poti opta pentru o pereche de blugi stramti, un tricou cu o bluza cu fermoar pe deaspura si o pereche de adidasi in picioare(asa ma imbrac eu dupa ploaie)
Sper ca te-am ajutat.:*

| werewolfbruno a răspuns:

Bau duuudiiiiXXX scurt orice scurt!

| toxich a răspuns:

Buna! poti purta o bluza ceva mai larguta niste blugi stramti si bascheti...mie mi-ar place cum ar arata...:*

| eumarix a răspuns:

Pai iti poti lua pantaloni lungi sau trei sferturi si un tricou!happy:* Dar pentru orice eventualitate cred ca ar fi bine sa iti iesi si un hanorac sau o bluzita cu maneca lunga!winking
Sper ca te-am ajutat!:*happy