Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am 20 ani si as vrea sa imi aranjez barba asa http://img.kudika.ro/......%20int.jpg sa ma rad,dar nu total, este corect sa ma rad cu masina de tuns?

2 răspunsuri:
| mazzylazzy a răspuns:

Da, este foarte ok cu masina de tuns, pentru ca iese uniform. Doar ca nu trebui e sa setezi masina la cel mai mare putere, trebuie sa iei mai usor parul crescut. Iar modelul, il realizezi tu cum vrei, deci ca in poza. Nu e greu deloc, si arata si bine. Adica nu esti nici fara par deloc, dar nici cu barba mare, e undeva intre, arata super aranjat. Cred ca ti-ai sta bine, adica nu prea are ce sa nu iasa ok. Mult succes in continuare!

| anonim_4396 explică (pentru mazzylazzy):

Adica este igienic sa se tunda cineva cu o masina de tuns in cap si pe urma sa ma,, barberesc'' aranjez barba cu ea?!