| Irinutairi a întrebat:

Buna ziua.Am nevoie de aparat pentru cap la par ori crema să rămână capul că în palmă..de unde să cumpăr?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu este mai ieftin sa te tunzi zero sau RAS la frizerie?
tu vrei acasa inteleg...
daca esti fata si ai parul mare mai intai trebuie scurtat din foarfeca!
daca esti baiat si parul este relativ mic, sari peste pasul cu foarfeca!
ok, daca vrei sa te faci mai jos de zero trebuie sa faci astfel, te faci zero cu o masina de tuns, apoi trebuie sa dai "sub zero" cu lama
din cate stiu la frizerie te face zero mai intai dupa care din brici te face "bec" daca optezi pentru varianta mai jos de zero!

| sierra1 a răspuns:

Dai cu lama DUPĂ ce dai cu orice masină de tuns