| umbra09 a întrebat:

Buna ziua am o problema am instalat m2BOB dar nu imi merge dau sa ma logez bag tara Romania unde imi ieste instalat jocul si parola de la metin si imi zice ca nu-i buna dar contul e bun pe metin pot intra am facut si cont pe saitul lor si l-am bagat si acela si tot asa imi zice ce sa fac sad funda promit

Răspuns Câştigător
| Katany a răspuns:

Trebuie sa bagi contul facut pe siteul lor dai nu mai este gratis acum trebuie sa platesti 10$ sa ai bob 40 de zile a fost gratis cateva zile de proba

3 răspunsuri:
| Gabytzul199875 a răspuns:

Pei tu trebuie sa iti faci cont la ei pe site tongue dar poti sta doar 4-5 ore si apoi trebuie sa dai banii ca sa ai mai multe zile ( peste30) =]] funda?

| Sava_alex_1997 a răspuns:

Incearca versiunea 1.6.6

| edymetinro2 a răspuns:

Uite aici au facut astia un site unde iti ofera licenta moca pentru bob dai add la id saraxmon@yahoo.com si iti dau acolo link catre acel site