| andremadd a întrebat:

Buna ziua!
am parul foarte deteriorat si cunonstiintele imi spun ca ar trebui sa ma tund mai scurt ca sa se regenereze.
problema este ca eu nu as vrea sa am parul scurt pentru ca nu prea m-ar prinde, parerea mea.
as vrea sa stiu daca sunt si alte cai sa il regenerez fara sa fiu nevoita sa ma tund scurt.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Poti folosi suplimente care revitalizeaza firele de par, eu il folosesc pe acesta : schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

Desi este pentru caderea parului acest produs da si volum regenerand parul.

| Iyulia3712 a răspuns:

Tunde-l macar putin (cat de mult esti dispusa si cat sa nu-ti stea rau) si apoi incearca tratamentul cu keratina. Renunta la placa si la orice iti poate arde/distruge/deteriora parul.

| Venusgirl a răspuns:

Masca cu ceapa facuta acasa sau adreseaza-te la farmacie pentru un produs ce regenereaza