| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de extensiile de par?
Eu am parul uscat si as vrea sa ma tund mai scurt sa se regenereze. As vrea sa imi pun extensi pentru ca nu imi place cum imi sta cu parul mai scurt

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie imi plac foarte mult, le prefer pe cele cu clip pentru ca le poti pune cand vrei si sintetice pentru ca nu costa mult si iti poti lua culori diferite si le poti schimba in fiecare zi in functie de dispozitie si de culoarea hainelor.

| Iulia_5720 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna pentru extensiile de par in special pentru cele detasabile si cele lipite sunt ok, mi se pare chiar super sa i-ti porti parul in diferite feluri cand ai chef il ai lung sau alte ori scurthappy