| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre aceste coliere vi se pare mai frumos?
http://www.luxurygifts.ro/......fic56green
http://www.luxurygifts.ro/colier-cu-cristale-swarovski-p arure-milano-fic47

5 răspunsuri:
| Mirunaaaa a răspuns:

Cel verde la o roche complet neagră în caz că ai ochi verzi şi în toate celelalte cazuri îţi recomand cel albastru. Deşi, dacă ai ochi căprui, nici cel verde nici cel albastru nu prea se combină, părerea mea.Baftă.

| Mayar a răspuns:

Deci sunt aproximativ la fel. Vezi ce rochii ai. Mie imi place mai mult culoarea verde, dar pandantivul nu face trecerea usor, ci de la un verde inchis la cristale albe... e prea mare discreptanta, l-as alege pe cel albastru

| DeeaV a răspuns:

Mai pune o data linkurile deoarece astea spun ca nu exista nici un continut.

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Ca si fata, il aleg pe cel albastru, e superb, are ceva special.
Depinde pentru ce il doresti. Depinde de ce culoare ii place fetei.
Dar cel albastru e superb! Il aleg.

| Dayuuum a răspuns:

Buna ziua! Cu siguranta cel albastru. Este mult mai feminin si mai aratos, e chiar superb. Eu ca fata pe acesta l-as alege. Primul este mneh, cam comun si culoarea nu prea ma incanta.