| anonim_4396 a întrebat:

Hei
Ce parere aveti despre cadoul :
http://www.luxurygifts.ro/ursulet-cu-cristal-swarovski-u 0278143cdb
Are legat de pamblica o plcuta pe care scrie " with love"
Credeti ca ar fi un cadou frumos de craciun pentru o persoana speciala?
funda

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Hmm foarte dragut si finut, da este un cadou frumos si micut:x il poti face cadou unei prietene chiar si prieten de ce nu? E simbolistic.
Ceva care imi place mie de Craciun, care il pot face cadou este: http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres sau o felicitare :*.

12 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

E foarte dragut si foarte scump.acum,depinde de ea, daca o sa-i placa.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

E dragut!

| DeeaCrissTina a răspuns:

Este chiar foarte frumoas acest cadou si chiar ar fi un cadou frumos ba chiar special pentru o persoana foarte draga tie.Mi se pare un cadou foarte frumos.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

E superb si da, ar fi un cadou frumos, perfect, special de craciun pentru o persoana speciala

| Izomer a răspuns:

E supeerb!
Sunt sigura ca acea persoana va fi mai mult decat incantata!

L-ai putea pune intr-o cutiuta, nu stiu... si sa pui o pamblica pe care scrie tot "with love" ar fi siii mai dlagut! :3
La muulti ani!

| aishastefi8 a răspuns:

Bineinteles! Ursuletii au ajuns in istoria cadourilor! Nu mai pierde vremea si cupara-l, mai ales ca este pentru o persoana specialawinking

| dragos9234 a răspuns:

Mie mi-ar placea unul.

| xLove a răspuns:

Oooo, desigurhappy Este ceva foarte stilat si cochet. E chiar foarte dragut, insa nu uita, daca persoana careia vrei sa eu dai in dar este cu adevarat speciala pentru tine, sa ii oferi cadoul cu drag su caldura.

Bafta! kiss

| Kennziiie a răspuns:

Da, eu una asi fi foarte mandra sa primesc asa ceva!big grin

| Maiiiaaa a răspuns:

Buna!
Este foarte frumos, dar ar trebui sa dai 49 de lei cu tot cu transport. Daca intr-adevar trebuie sa-i dai unei persoane speciale, eu cred ca ar fi un cadou frumos.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

E foarte frumos, pana la urma gestul conteaza, oricum cadoul e superb si mie mi-ar placea sa primesc un astfel de cadou laughing :X

| blueskies14 a răspuns:

Ar fi super adorabil pentru o fata. big grin Dar daca e baiat, s-ar putea sa fie cam ciudat pentru el.