| YogyBear a întrebat:

Caut un costum de carnaval pentru serbarea baietelului meu, si am gasit niste costume foarte amuzante la Jokeshop - www.jokeshop.ro - a mai cumparat cineva de la acest magazin?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

1 răspuns:
| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna ziua! E o idee foarte buna sa cumparati de la un magazin dar nu v-ati gandit sa ii faceti dumneavoastra costumul? Poate in acest fel il luati si pe baietel alaturi de dvs si contribuiti amandoi la activitate, intarind si relatia mama-fiu. De magazinul acesta nu am auzit sincera sa fiu dar activitatea pe care v-am propus-o mai sus merge foarte bine cu sora mea mai mica. La serbari ea e cea cu propunerile (,, Hai sa punem o fundita aici, pe rochita",,, merge si un fluturas"). Cred ca asa ar fi si mai ieftin. Sper ca v-am ajutat.
O zi buna va doresc.