| Cookie_1870 a întrebat:

Buna Ziua!
Daca m-am dat pe par lunea asta cu ulei de ricin cand va mai trebuie sa ma dau? Am inteles ca de doua ori pe saptamana in fiecare luna si in cate saptamani isi va face efectul? Apropo imi doresc sa am din nou parul lung si folosesc acel produs pentru cresterea parului.
Dau fundita la cel mai bun raspuns amanuntit, promit!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dată pe săptămână înainte de spălare cu 2 ore.
Vârfurile trebuie tăiate la 2-3 luni deoarece ajută la creștere și aspect sănătos!
Pa, pa.

| PufiCiufi a răspuns:

Uleiul de ricin il folsesti inainte sa faci baie... pui putin pe vata si tamponezi la radacini (nu conteaza ca poti sa-l folosesti si de 3 ori pe saptamana ca nu se intampla nimic)