| octavian_6606 a întrebat:

Buna ziua!
Ma gandesc din ce in ce mai serios sa ma tund, dar de fiecare data inainte sa fac asta petrec mult timp si ma implic mai mult decat e cazul.
Mai mereu nu imi iese cum vreau, dar sunt fericit ca am facut-o si pe asta si o lasa asa.In felul acesta am ajuns sa port parul mediu.amanand. :P
De data asta vreau sa arate mai deosebit, am parul saten, ochii albastri si fata ovala.Sunt un mare fan al hairstyle-ul asian(anime), dar nu vreau ceva prea extravagant doar ceva mai deosebit.:D
Credeti ca se poate realiza http://www.youtube.com/watch?v=hg0F5sHFgaI&feature=relat ed
sau
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=KVwUWHT KRr8
intr-un salon modest.
Cum ar trebui sa ii explic ce vreau sau stie cineva un salon care se ocupa cu asa ceva?

4 răspunsuri:
| xAkira a răspuns:

Iti dau un sfat...FA-O! Poate deja ai facut ceva cu parul tau, dar sunt intarziata... cred ca ai intoarce priviri daca ai face ceva de genul rolling on the floor

| adrianilisei a răspuns:

Du-te cu o poza la acel salon... daca iti spune ca nu il ai destul de mare mai lasa-l sa creasca... si revii dupa. funda?

| octavian_6606 explică (pentru adrianilisei):

Cred ca am masura necesara, dar ma gandesc ca va stanba din nas cand o sa ii arat poza si nu o sa iasa asa cum vreau.

| octavian_6606 explică:

Cred ca am masura necesara, dar ma gandesc ca va stranba din nas cand ii arata poza si nu o sa iasa asa cum vreau.