| BeBeRHv a întrebat:

TPU,

As dori sa-mi spuneti cum pot sa imi fac barba sa arate bine.
Folosesc deja o masina de tuns pentru barba dar nu sunt asa incantat.
Si cum sa-mi fac conturul la barba singur si sa iasa frumos? (in afara de brici sau big ) Exista altceva?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iulian1199 a răspuns:

Trebuie sa găsești modelul de barba care ti se potrivește sa îți stea bine.
Si pentru contur sunt mașini de tuns dar sunt foarte scumpe, recomand big-ul deoarece ai șanse mai mici sa te tai. Presupun ca nu dorești big sau brici crezând ca pe unde dai cu bigul creste barbă, aste nu e adevărat eu dau pe pomeți si fac contur cu big si pana acum nu a crescut barba am dor puf si de la dat cu bigul nu a crescut. Celor cărora le creste nu sunt din cauza ca au dat cu bigul ci ca așa e felul lor. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: