| cristy1993 a întrebat:

Buna ziua tuturor, am o intrbeare cu ce pot sa imi fac freza din poza aceasta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Voi cu ce va faceti freza?!

3 răspunsuri:
| Jessie530 a răspuns:

Eu personal nu cred ca e ceva anume cu care sa o faci. pai eu zic sa dau un mic cu mana uda prin el, sa il ciufulesti, apoi iei un pieptene si infoaiel ca in poza.

| cristy1993 explică (pentru Jessie530):

Da ar fi bine,dar parul meu este cam moale si nu sta cum vreau eu, si cu gel nu vreau sa il dau, nu folosesc gel, foloseam fixativ insa daca dau cu fixativ mi-l face tepi, ceea ce nu imi placecrying

| Jessie530 a răspuns:

Atunci nu stiu.incearca,poate,cine stie...