| viseaza a întrebat:

bunaa imi aratati si mie linkuri sau imagini sau imi spune. ti pur si simplu sfaturi cum as putea sa port rochie cu bascheti.batting eyelashes adica sa aida asa un aerr elegant dar si de adolescentthinking funda.love struck

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MadneSsCat a răspuns:

Auzi. nu te lua dupa poze cu vedete pentru ca la astea daca arata ciudat sunt spectaculoase, si pot sa fie prea exagerate.Eu port de obicei rochie cu tenesi sau fusta cu tenesi si uite ce iti propun: maine imi fac eu niste poze, mie si prietenelor mele, le urc pe net si iti dau linkul. sau ti le dau pe messbig grin ok?

| BiaBby a răspuns:

Rochiile inflorate si mai largute merg cu orice si merg de minune cu baschetiwinking

| BeatriceMocanu a răspuns:

Vand tenisi converse gri noi :d , daca esti interesata anunta-ma.

| viseaza explică:

Ioana. da ioana chiar te, as rugahappy. e perfect un link