| Anastasia_3087 a întrebat:

Bunaa. imi puteti spune si mie km as putea sa-mi incretesk parul il am lung. Dar nu am undulatorcrying si nu stiu km sa mi. l faq bucle :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A uite merge garantat 2-3 zile te țin buclele.
Bafta.

8 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Nu ai nici bigudiuri? sau puneti parul pe moate:X cauta pe google si vezi exact cum se facetongue

| veveroi a răspuns:

Dupa ce faci baie pe cap...il stergi putin cu prosopul eventual bagi putina spuma in el si dupa aceea iti poti pune bigudiuri
http://www.youtube.com/watch?v=epuFmdcE4FA&feature=channel
sau sa-ti faci codite
sau sa ti-l prinzi asa:
http://www.youtube.com/watch?v=W2ZNsudkM6k&feature=related

bafta!>:d

| Anonim_4683 a răspuns:

Pe moatze. sunt moatze speciale sau faci tu din bucati de material. Sa fie cam 10 - 15 cm lungimie si 3 cm latime [fasii]. le pui ca si bigudiurile, nu te deranjeaza deloc si iti sta foarte foarte cret.

funda?

| alina_3921 a răspuns:

Si eu am parul extrem de lung. iar cand doresc bucle apelez la ondulator. inainte de imi achizitiona primul ondulator ma foloseam de bigudiuri. sunt simplu de aplicat si nu costa nici mult.

| Ralucarrie a răspuns:

Pai eu, seara inainte sa ma pun la culcare imi impletesc parul(strans si sa nu il prinzi in varful capului), iar dimineata dupa ce il desfac raman suvite ondulate si dau cu putina apa ca sa le ordonez...happy
sper sa te ajutebig grin

| Special_girl a răspuns:

Seara inainte de culcare ti-l impletesti sau il prinzi in coc si dimineata vei avea bucle naturale si foarte dragute.

| msonegirl a răspuns:

Cu bigudiuri. Nu sunt scumpe, maxim 10 leiwinking

| cr1st1n1k a răspuns:

Pai ai incercat cu bigudiuri :*