| 123456789eooo a întrebat:

Bunaa! mi se decojeste pielea de pe fata mai exact zona T. o sa raman cu acele pete?straight face

3 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

Nu stai linistit/a ti se decojeste probabil de la soaare, in putin timp o sa dispara petele. Am patit si eu

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Cand vine vorba de cojirea dupa bronz poti sta linistita, vor trece in cateva zile, maxim o saptamana. big grin

| izabbel a răspuns:

Cumpara-ti o crema de galbenele de la farmacie. O sa aiba efect. happy Nu o sa ramai cu petele