| InnaHug a întrebat:

Bunăă, TPU! Mi-ar plăcea să-mi fac şuviţe cu albastru de metil. Părul meu e blond mai închis....cum ar ieşi mai exact culoarea? Fundăăă!

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Foarte simplu
daca vrei sa iti iasa exact culoarea adica albastru metil
iti iei un decolorant e foarte usor de aplicat stai 30 min clatesti si gata
si dupa aia aplici vopseaua dorita( din cate am citit tu ai vopseaua doreai numa sa stii ce culoare ar iesi pe parul tau )
si atunci fara sa stai cu frica ca va iesi alta culoare

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adevarata bataie de cap, va fi albastru ceva zile si dupa o sa ajungi la verde imediat. Dupa o spalare sau doua.
Eu iti recomand sa-ti decolorezi suvitele respective ca sa iasa culoarea asta : http://favim.com/image/196418/ xoxo.

| rutanklan a răspuns:

Verde inchis

| Mmonikka98 a răspuns:

In primele zile va fi albastru dar dupa doua spalari va fi verde.

| i0nz a răspuns:

Din cate stiu eu daca nu ma insel galben + albastru = verde, daca e inchis o sa iti iasa verde inchis