| georgiana_5758 a întrebat:

Am parul saten mai inchis, daca imi fac suvite cu albastru de metil cat o sa tina?

3 răspunsuri:
| sMotionless a răspuns:

De tinut...o sa tina, dar nu o sa se vada decat foarte putin la soare.Parerea me e ca ar trebui sa decolorezi putin suvitele inainte.Acum tu faci cum vrei.:*

| georgiana_5758 explică (pentru sMotionless):

Nu o sa se vada nici daca dau cu mai mult? eu vroiam totusi sa se vada diferenta, nu neaparat albastru

| sMotionless a răspuns (pentru georgiana_5758):

Se v-a vedea, dar foarte putin si numai cand bate lumina pe suvite.