| MyMyutza a întrebat:

Bunaaa. :3 La scoala avem uniforme..Vesta negra, camasa alba si pantaloni negri.Am cumparat niste blugi...negri, cred.Tocmai acesta este si motivul intrebarii mele.Deeeci:Blugii din link sunt sau nu negri? Sa ii iau sau nu la scoala? Risc sa fie "certata"?laughing)) Multumeesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la inchis... scoala de maxima securitate inveti, cu tot respectul si fara suparare, dar mi se pare o prostie sa fie criterii atat de stricte, cat timp, daca pui mana pe jeans observi materialul care clar nu e de dres/de colanti. Si mai ales, care acopera pielea.

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

O sa-ti zica profii ca-s colanti si iti vor spune sa porti ceva care nu-i asa de -pentru tarfe-.

| MDenisee a răspuns:

Da, merg si eu am probleme de genul cu uniforma scolara happy

| MyMyutza explică (pentru MDenisee):

Nu stiu de ce, dar am impresia ca sunt un pic...gri.Este un contrast imens intre ei si vesta. Oricum, fata de unele care vin in colanti, nu stiu ce sa spun..Pana si mama si tata spun sa merg cu ei.laughing Eu am unele retineri. Multumesc mult. :*

| MDenisee a răspuns (pentru MyMyutza):

Sa cresti mare :* sper ca te-am ajutat big grin

| MyMyutza explică (pentru MyMyutza):

Doar ca pe negruu. Ma enerveaza link-urile astea.laughing)))))