| Chuppaorange a întrebat:

Bunaaa! Imi doresc de mai mult timp sa merg la un casting pentru modeling(am 13 ani si am mai fost cand aveam 3 ani, sunt inalta (1.72)stiti ce ar trebui sa fac? stau in Bucuresti
unde ar trebui sa merg?

Răspuns Câştigător
| Useeeer124124 a răspuns:

Si eu am fost de la 4 ani pana la 8 :X. Pai ai putea cauta pe net pe google si se tot impart pliante prin centrul orasului, pe la Piata Unirii...

| Chuppaorange explică (pentru Useeeer124124):

Mda dar nu poti sa stii daca sunt seiosi sau nu de aceea va intreb pe cei care sunteti si imi puteti recomanda ceva

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai cauti pe net si tu agenti. insa cam micuta la 1.72, adica sti e ca la scoala, tu ai chiar inaltimea de trecere( e ca si cum ai lua un 5), de obicei ca sa ai sanse serioase trebuie sa ai un 1.75 macar.

| linsey a răspuns (pentru KellyGreen):

Alo baiatu are 13 ani.

| KellyGreen a răspuns (pentru linsey):

Sunt fata si ce sa ii fac eu daca ei la 13 ani ii arde de modeling.

| linsey a răspuns (pentru KellyGreen):

Hehe laughing si scuze.

| GoguSteriade a răspuns:

La varsta asta nu mai merge pe ochi frumosi, sa stii.batting eyelashes Ori cu banul, ori cu gura.

| crissa20 a răspuns:

Mai bine te-ai apuca sa inveti! la 13 ani vrei modeling? mai asteapta sa mai crestiwinking

| Ioana2135 a răspuns:

Poti sa te duci la agentia MRA Models... Din cate stiu programul pentru. interviuri este: Marti/Miercuri/Joi 15:00-18:00, cat despre adresa stiu ca e undeva la Piata Rosetti.Te mai poti duce si la alte castinguri care se realizeaza pe parcurs happy