| Adelina9990 a întrebat:

Bunaaa. Vreau sa imi comand niste extensii de par clip on din kalekalon. si-a mai comandat cineva extensii de pe acest site? http://www.divinehair.ro/comanda/ Va rog raspuns urgent!

6 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Nu mi-am luat niciodata dar daca iti iei sa-mi spui si mie daca chiar arata bine si nu sunt lucioase, adica na daca chiar arata ca parul natural big grin
ma bate si pe mine un gand si nabig grin

| Adelina9990 explică (pentru Azazea):

Mi-am comandat. luni cand imi vin te anunt :*

| Adelina9990 explică (pentru Azazea):

Nu iti comanda, e cea mai mare teapa. E ca parul de papusa, e lucios si se incurca f mult.+ ca nu e culoarea mea. am dat banii degeabastraight face

| Azazea a răspuns (pentru Adelina9990):

Aaaa sad
imi pare rau
de pe ce site ai comandat? :-s

| Adelina9990 explică (pentru Azazea):

Divinehair de la daniela crudu. nu recomand!

| Azazea a răspuns (pentru Adelina9990):

Ah, naspa sad