| dinumariiia9ir a întrebat:

Bunaaa! Vreau sa îmi fac un piercing (helix) și voiam sa îmi recomandați câteva saloane bune în București. De asemenea, mi ar face placere sa primesc câteva sfaturi before&after piercing

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Tu crezi ca o piesa de metal la ureche te va face mai frumos/frumoasa?

| dinumariiia9ir explică (pentru PsyhoChild):

Nu. Vreau sa experimentez acest lucru nou, nu intenționez sa-l fac pentru a deveni mai frumoasa. Nu știu ce fel de persoana esti tu, insa pentru mine frumusețea nu are legătură cu înfățișarea.

| PsyhoChild a răspuns (pentru dinumariiia9ir):

Iti spun eu ce experimentezi.Si sora mea si-a facut si a regretat.Prima data te doare o saptamana.Trebuie sa speli mereu zona sa nu se infecteze.In final trebuie sa il porti mereu ca daca nu dispare gaura.Si iti spun ca va fi foarte incomfortabil.In prima saptamana va trebuii sa ai grija cum dormi sa nu deschizi prea rau gaura