| Zellen a întrebat:

Bunaaaaa. Cum sa fac sa merg mai dreapta? sad nu vreau sa am cocoasa si se vede asa urat...dar cand stau dreapta nu stiu..ma simt asa, ca una din alea cu nasul pe sus laughing)))) cred ca e doar imaginatia mea..nu stiu...help me.

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Consulta un doctor pentru mai multe sfaturi. Erau niste „paienjeni" de spate care te indreptau cu mici socuri de curent. Poate te vor ajuta

| nlko a răspuns:

Nici eu nu puteam sa merg dreapta, dar de cand am inceput sa fac un sport nu am mai putut sa ma cocosez.

| JustRoxanne a răspuns:

Buna. Incearca sa stai cat mai mult dreapta cand esti singura acasa, de exemplu. Asa o sa te obisnuiesti si vei putea sta si cand esti in public.

| Anonim1122334455 a răspuns:

Pai in primul rand poti incepe prin a dormi fara perna, o sa fie naspa primele seri dar dupa ai sa te relaxezi, apoi poti face sport, eu faceam exercitii pentru fund, stateam in picioare si imi intindeam piciorul in spate si faceam asta de vreo 20 ori iar spatele mi se indrepta

| Lalaswag a răspuns:

Du-te la fizioterapiewinking