| anonim_4396 a întrebat:

Bune ziua
Ce părere aveți de fetele de 14, 15, 16 ani, care sunt încă in creștere deșii sunt complexate de înălțimea lor, înălțimea lor fiind cuprinsă între 1, 78/1,80-1,88/1,90, unele se întreaba cum își pot opri procesul ce creștere, altele se gândesc cum vor arată intr-o rochie de seara, trebuind sa asorteze o pereche de pantofi cu toc? Altele, le este teama ca nu își vor găsi pe cineva mai înalt decât ele, sau sunt triste datorită faptului ca s-au îndrăgostit de persoane mult n-ai scunde decât ele, si le este teama de părerea prietenilor, societății etc...
Va multumesc

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sunt influențate de vedetele astea care sunt anorexice și înalte. Ele cred că dacă arată așa, o să impresioneze pe toată lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzați Greșelile de scris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e, aveți dreptate, dar nu înțeleg, oare de ce își fac griji la vârsta lor de parteneri, si chesti de astea, adică, oricum din cauza hormonilor si pesticidelor din hrana, aceasta generație, oricum vor fi cu mult mai înalți decât generațiile precedente.

| Beutz a răspuns:

Eu la 9 ani aveam 1, 56
Acum am 1, 79
Oricum, nu conteaza inaltimea pentru "alesul" tau.
Dar e bine sa nu fie chiar asa mic.

| DonPedroFantastik a răspuns:

Sa fie in bafta lor laughing

| TheDarkLegends a răspuns:

Macar au cu ce sa se laude