| miriiiiiam a întrebat:

Buuna! ce spray protector pentru placa imi recomandati? vreau unul pe care l-ati incercat si stiti sigur ca e bun..multumesc anticipat :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns:

Eu folosesc Ser pentru varfuri deteriorate cu keratina provitamina B5 de la Gerovital plant. E bun, si nu este nici scump. (11 lei)

| Azazea a răspuns:

Eu folosesc de la gerovital si sunt multumita - costa cam 10-12 lei

| Uza a răspuns:

Eu am folosit un spray de la AVON si chiar e bun, o sa-l recumpar dar acum folosesc tot de la AVON un balsam termoprotector, dar vad ca l-au scos, pacat! este foarte bun. Incearca! sunt bune!

| assi a răspuns:

Eu folosesc cel de la gerovital si am observat ca nu mai imi este asa de uscat parul cum imi era inainte...

| Mariiaaaa a răspuns:

Neaparat spray? Eu folosesc o crema, Londa Professional, care e chiar foarte buna!

| Tralalalalalalalalalalala a răspuns:

Syoss. Eu am si e foarte bun cu parul meu. Acum depinde de la textura la textura. Parul meu e ondulat- cretofolin cu o textura frizata( da stiu nasol) Oricum imi ramane parul foarte misto dupa ce folosesc asta si apoi placa.

| miriiiiiam explică (pentru Tralalalalalalalalalalala):

Pai si al meu e pfff cret si stufos