| Mariuss32 a întrebat:

Ca să pot scăpa de mătreață trebuie să folosesc doar un fel de șampon? Adică azi folosesc Wash & Go și mâine Clear. Ce șampon îmi recomandați să mă țin de el și în cât timp voi scăpa de mătreață?

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Wash & Go e foarte bun dar si Head & Shoulders.

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu am olosit o perioada SelSun si nu mai aveam probleme, este un sampon de la farmacie.

http://www.abbc.ro/......_29_91.jpg

| lpavel a răspuns:

Foloseste Head & Shoulders = dupa 2 saptamani nu vei mai avea matreata dar daca vei renunta la el matreata va reveni, foloseste-l pe tot timpul iernii apoi vei putea schimba cu altceva! Bafta!

| Neo12 a răspuns:

Nu fiecare şampon e folositor pentru toate tipurile de păr.
Dacă tu vrei să scapi de mătreaţă, mergi la farmacie şi cumpără Loţiunea cu Ichtinol de la Gerovital, faci 2 tratamente şi ai scăpat. Eu aşa am reuşit să scap de ea.
Nu mai fi aşa credul încât să te iei după tot ce spun cei de aici.

| Sory14 a răspuns:

Si EU am avut si m-am spalat cu otet. Daca vrei sa incerci pune intr-un lighean care a linguri de otet si dupa CE te speli cu samponul de 2 ori the clatesti cu apa cu otet. Sper ca ti-am fost de folos.