| Voluntar a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru a scapa de matreata?

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Wash & Go,iar daca ai pielea foarte sensibila si delicata, Johnson Baby, samponul pentru copii.Desi pare poate ciudat, inlatura matreata.

| Voluntar explică (pentru Siracuzia):

Am incercat si cu Jonhnson Baby, dar nu s-a schimbat nimic.crying

Abh
| Abh a răspuns:

Nizoral este un sampon medicinal, special conceput contra matretii.

| IMC90 a răspuns:

Salut.

Poti incerca Nizoral
http://www.pcfarm.ro/produs/2439/NIZORAL-sampo
Dar este bine sa consulti un medic inainte.

| lifeisperfekt a răspuns:

Poi KUR Basic -Shampoo Nutri-Glanz,head&shoulders, Care, Wash&Go.Acestea sunt cele mai bune impotriva matretii.Incearca-le sunt foarte bune.Ma bucur daca te-am putut ajuata.P!happy

| Voluntar explică (pentru lifeisperfekt):

Mersi mult ca ma ajuti, Anisia! Si de asemenea multumesc tuturor care ma ajuta! big grin

| Raluu a răspuns:

Eu folosesc Jonson Baby. dar daca vrei, pentru matreata incearca heden sholders mentol sau garnierhappy

| alter4ego a răspuns:

De la vichy, e putin mai scump dar crede-ma, dupa 2-3 spalari deja nu mai ai matreata!

| Mihaella1996 a răspuns:

Heden sholders.Este foarte bun!thumbs up