| annammaryya a întrebat:

Cam cat costa un autobronzant?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

20-40 ron dar nu iti recomand pentru ca lasa pete, daca totusi te hotarasti sa-ti iei foloseste dupa gel de dus exfoliant

| Larisa7883 a răspuns:

In jur de 20-30 de lei.

| ?Anca? a răspuns:

...maxim 50 lei...cred

| ladyfoarfeca a răspuns:

Eu am cumparat autobronzant de la Avon, am dat 19lei pe el, dar iti sugerez sa nu iti cumperi faci cea mai mare prostielaughingwinking, eu m-am dat pe tot corpul si am ramas in pete si in unele locuri zici ca am rapan si`s nespalata de o luna, si nu se ia I don't want to see sunt disperata nu stiu ce sa mai fac.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Prietena mea la nunta ei a fost data cu autobronzant, ea nu avea piele patata, asta depinde si ce fel de autobrozant iei daca ei din astea mai ieftine sa stii ca nu o sa te ajuta la nimic.
In jur de 50 de lei, incearca happy

| Axel_7135 a răspuns:

Pana intr-un milion