| dedfgv a întrebat:

Cam cat costa un autobronzant la tarabile de la avon? este pretul care este in catalogul curent sau cel standart?

FUNDE+VOT

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu iti recomand autobronzantul hegron, nu lasa pete, miroase si placut si este mare (500ml) http://atshopping.ro/product.php?id_product=104

| Brunetica a răspuns:

Nu, este un pic mai scump de ex daca un autobronzant in catalog face 18 lei la tabere face 20 de lei nu e mare diferenta happy

| vali11 a răspuns:

Este pretul curent asta stiu de la sora mea ca e reprezentant.
Funda!