| n3bunyki a întrebat:

Cam cat costa un vopsit la salon?

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Buna.

Cam intre 100-300 lei. Depinde cat de lung ai parul.

Sper ca ti-am fost de folos.

Fundita?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Depinde de:
1. salon [ daca e de cartier, sau de fite ]
2. lungimea parului tau
3. de ceea ce vrei sa-ti faca [ adica daca vrei vopsit mai deschis, se va folosi si decolorant. intelegi ce vreau sa zic ]
Deci un pret exact. mai greuhee hee

| JHFAK a răspuns:

Nu mai mult de 35 lei.

| cinnamon a răspuns:

Depinde de salon si daca te vopsesti cu vopsea profesionala. Eu ma vopsesc la salon cu vopsea profi si ma costa 100 de lei. O cunostinta isi face la alt salon doar suvite si tot 100 o costa.

| n3bunyki explică:

Da vreau cu decolorat.ma fac din bruneta ciocolatie si am parul lung. Mi se pare ca vopsesc la salonu asta cu vopsea Matrix.Va multumesc pentru raspunsuri, cat mai multe daca se poatebig grin.