| doradra a întrebat:

Cam cat costa unghiile false de la un magazin obisnuit?

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

In jur de 2 lei.laughing sunt dinalea simple,fara mode,fara culoare. Se gasesc si unghii false cu manichiura frantuzeasca,sau de alta culoarea, si nici alea nu sunt scumpe, pana in 5 lei. Depinde si de la magazinul de la care ti le iei. La,, stop 10.000'' ( sunt magazinele cu lucruri foarte ieftine dar de obicei nu prea de calitate) le gasesti si cu un leu. Daca le cumperi de la magazine de frumusete pot fi mai scumpe.

12 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

La noi aici sunt 3 lei.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu eu daca mi-as pune sigur imi scot ochii cu ele Prefer naturale

| MarinaElena a răspuns:

Poi...ultima data cand am vazut ungii false erau in jur de 3-4 lei.

| ella2o a răspuns:

Gasesti la papetarii cu vreo 3 lei +lipici. big grin

| LissLiss a răspuns:

Poi aici depinde si cum te'ar interesa pe tine, poate mai simple, cu modele sau stiu eu... De ex la mine la abc, cele simple sunt la 1 leu sau cu ceva model la 3 lei.In magazinele pentru produse de genu' sunt si la 5, 6, 7,8 sau chiar si peste 10 lei. Depinde de unde le cumperi si aici se ia si de cat de bune sunt sau cat de sofisticate preferi.In orice caz gasesti pana la 5 lei ceva chiar dragut. Poti sa mergi si tu prin preajma' sa te interesezi,aici depinde si de unde ai posibiliatea sa le iei sau cat esti dispusa sa platesti pentru ele, oricum daca doresti gaseti si la 2, 3 lei cu model si sunt cool!happy Sper ca ti'am fost de folos! fundita?;happy

| Paywa a răspuns:

In jur de 3 lei.happy

| elenutza27 a răspuns:

Pai cred ca 6 lei sau 8. Funda?

| EuElyEla99 a răspuns:

La mine la un magazin langa scoala cele cu modele sunt 1.5 lei si sunt modele superbe daca te vede cineva cu ele nu ii da seama ca sunt false si crede ca sunt unghiile tale naturale si la un alt magazin cele simple sunt 0. 5lei dar si alea sunt la fel de buna si frumoase cat de cat ca poti sa le dai cu oja si sa iti cumperi pietricele sa le pui pe ele deci succes pentru a gasi si ieftine si de buna calitate si frumoase app cu sau fara model pe ele au si lipici inclus in pret

| Rux_4388 a răspuns:

La un magazin obisnuit unghiile false fara modele pe ele costa 0.50 sau 1 leu si alea cu modele de la 3lei in sus...:X

| doradra explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri:*big hug

| Emanuela_9231 a răspuns:

Pana in 5 lei cu siguranta

| Claudia1 a răspuns:

2 leibig grin