| Dayana43 a întrebat:

Cat costa unghiile false?(fara gel, doar de la magazin)Si cum se aplica? Trebuie sa iau un lipici sau ceva special?laughing sau au ele deja lipici? Si au cum sa nu imi incapa pe unghii?(mentionez ca sunt foarte micute.)

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu costa mai mult de 10 lei, au un gel sau ceva de genu, le gasesti pe toate drumurile. Dar nu stiu daca e cazul sa apelezi la asta. Dar tot ce faci vrei, sper ca te-am ajutat.

| Dayana43 explică (pentru AndreeaFarasperante):

Da nu stiu daca vreau sa imi pun laughing As vrea macar odata, azi la scoala mi-am facut french cu unghii mici si lumea zice ca nu e stilu meu si nu imi sta binelaughingDar cu unghii false...

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru Dayana43):

Pai ar trebui sa le lasi sa creasca, iar daca sunt scurte lasa-le asa, nu iti face manchiura ca sa atragi atentia negativ.Incearca sa le dai cu lac totusi ca sa nu se rupa.

3 răspunsuri:
| DeaDeeaDee a răspuns:

Unghiile false costa de la 3 lei la 15-20 lei da sunt si unghii false deja cu lipici pe el dar exista un lipici special pentru unghii mi-am, luat eu si est efoarte bun tine mai mult de 3 zile acel lipici se numeste Nail Brush sper ca te-am ajutat happy